HB04 IP69K Rated LED Hloov Siab High Bay Lub Teeb
Enm - hb04 Steris LED High Bay Lub Teeb Muaj Khoom Noj Muaj Teeb Meem, cov chav ua noj ua haus, chaw ua noj ua haus, chaw ua noj ua haus, chaw ua haujlwm.
Khoom Taw qhia
Nta
1. Enm {{{{1} hb04 Seris LED High Bay Lub Teeb Muaj Khoom Noj, Cov Chav Ua Noj Ua Si, Cov Khoom Siv Ua Si, Chaw Ua Haujlwm, Chaw Tsim Tshuaj, Chaw Ua Khoom Siv Khoom Siv, Chaw Ua Khoom Siv Khoom Siv, Chaw Ua Khoom Siv Khoom Siv, Chaw Ua Khoom Siv Khoom Siv, Cov Khoom Siv Khoom Siv, Chaw Ua Khoom Siv Khoom Siv, Chaw Ua Khoom Siv Khoom Siv, Cov Khoom Siv Khoom Siv, Chaw Ua Khoom Siv Khoom Siv, Chaw Ua Khoom Siv Khoom Siv, Cov Khoom Siv Khoom Siv, Chaw Ua Khoom Siv Khoom Siv, Chaw Ua Khoom Siv Khoom Siv, Chaw Ua Khoom Siv Khoom Siv, Chaw Ua Khoom Siv Khoom Siv, Cov Khoom Siv Khoom Siv, Chaw Ua Khoom Siv Khoom Siv, Chaw Ua Khoom Siv Khoom Siv, Chaw Ua Khoom Siv Khoom Siv, Chaw Ua Khoom Siv Khoom Siv, Cov Khoom Siv Khoom Siv, Chaw Ua Khoom Siv Khoom Siv, Chaw Ua Noj, Chaw Ua Khoom Siv Khoom Siv, Chaw Ua Khoom Siv, Chaw Ua Khoom Siv Khoom Siv, Cov Khoom Siv Khoom Siv, Chaw Ua Khoom Siv Khoom Siv, Chaw Ua Khoom Siv Khoom Siv, Cov Khoom Siv Khoom Siv, Chaw Ua Khoom Siv, Chaw Ua Khoom Siv Khoom Siv, Cov Khoom Siv Khoom Siv Khoom Siv Hauv Tsev.
2. Luminaires ntsib "iav -} dawb" tsim yuav tsum tau ua!
Using high-quality lamp beads to reduce light waste, the utilization rate of light is higher, CRI>80, lub teeb ua kom ncav cuag 150lm / w!
Super teeb efficiency, txuag tau mus txog 70% ntawm cov nqi zog los ntawm kev hloov koj cov khoom qub qub;
Tsim kev teeb pom kev zoo txaus tuaj yeem zam ntau yam teeb meem kev nyab xeeb;
3. Luminaires yog tsim nrog tsis muaj screws!
Nrog thaj chaw tshav kub kub loj dua thiab zoo dua thermal conductivity.
Lub tsev nyob yog ua los ntawm tuag casting txhuas Adc12, tus so yog ua los ntawm 304 stainless hlau.
Tus qauv tsim du yuav tsis pab plua plav thiab ua haujlwm tu ua haujlwm yooj yim thiab txuag tau ntau tus nqi zog.
Ies cov ntaub ntawv, pub dawb DialUX teeb pom kev.
LED teeb Hoobkas txij li xyoo 2018, muaj txiaj ntsig zoo xwb, tus nqi qis, xa khoom sai!
Cov lus qhia
| Qauv: | Enm - hb 04 -60} w / 80W / 1000W / 150W / 200W |
| LEDs + Tsav Tsheb: | Philips / Samsung / Bridgelux LEDs + Mainwell / Setosen / Lifud Tsav Tsheb |
| CCT: | 2700-6500K |
| Luminous efficiency: | 160lm / w |
| Beam Ange: | 60℃/ 90℃/ 120 degree |
| Lens: | Matte nto lossis siab pob tshab PC (Yeem) |
| Inpution volt: | 100-240 / 277VAC, 50-60HZ |
| Vaj Tsev Al thiab iav: | Aluminium thiab tempered iav lossis anti UV PC |
| Cov Haujlwm: | 0-10v Dimmable, Dali Drwmable, Sensor, Duab Sensor, ZigBee thiab lwm yam |
| IP kev ntsuam xyuas thiab warranty: | IP65, 7 xyoo |

Cov ntsiab lus ntau lawm









Cim npe nrov: hb04 ip69k rated led round high bay light, China hb04 ip69k rated led round high bay light manufacturers, suppliers, factory
Koj Tseem Yuav Zoo Li
-

HB01 UFO LED High Bay Lub Teeb
-

LLB01 Muaj LED Linear High Bay Lub Teeb
-

HB 02 5}} xyoo warranty Ip65 Zog Kev Zog Miniing Teeb Led Ufo High Bay Lub Teeb
-

HB03 Microwave Radar Sensor LED High Bay Lub Teeb
-

HB05 Muaj UFO HighBay Teeb Pom Kev Zoo
-

Llb03 Warehouse Kev Lag Luam & Muaj Lub teeb pom kev zoo LED Linear High Bay Lub Teeb
Xa kev nug




