LLB02 IP65 LED Linear High Bay Teeb
Siv 3030 / 5050SMD LED Chips, lub teeb pom kev zoo heev, nce txog 150 lm / w.
Txais yuav meandwell LED tsav tsheb, muaj 5 xyoos lav lossis lwm tus tsav LED.
Khoom Taw qhia
Zoo Tshaj Plaws High Bay Log Lawv Rau Cov Neeg Muaj Khoom Tso Cai LED High Bay Lub Teeb
Ntuas
1. Siv 3030 / 5050SMD LED Chips, lub teeb pom kev zoo heev, nce txog 150 lm / w.
2.Dopt txhais tau ib lub laberivell LED Tsav Tsheb, nrog 5 xyoo lav lossis lwm tus tsav LED.
3.Qhov kev tiv thaiv qib, waterproof thiab plua plav.
4.Qhov kev faib khoom xa tawm, haum rau ntau qhov kev teeb tsa qhov siab.
5.Peb qhov loj me, txuag tus nqi thauj khoom, tsis muaj qhov ntxoov ntxoo thiab lwm yam.
6.Txhua tus qauv, siab -} effecticy txias radiator.
| Qauv: | Enm - llb 02 50} w / 100W / 150W / 2400W / 300W |
| LEDs + Tsav Tsheb: | Philips / Samsung Leds + Mainwell / Lifud / Tus Neeg Tsav Tsheb |
| Luminous efficiency: | 150lm / w |
| CCT: | 2700-6500K |
| Beam Ange: | 30 Degree / 60 Degree / 90 Qib / 90 * 70 Degree / 80 * 155 Qib / 90 * 12 * 126 Qib |
| Daim npog Kho Qhov muag: | PC Lens (Bayer) |
| Interprest voltage: | 100-305v AC, 50 / 60HZ |
| IP Ntsuam Xyuas: | Ms65 |
| Cov Haujlwm: |
0-10V, Dali, Dali, Xwm Ceev, Kev Ua Haujlwm Zoo |
| Mounting: | Nqe lauj, Z Scacket bracket, kawm tiav bracket, u puab bracket, phab ntsa mounted |





Peb Kev Pabcuam

Cim npe nrov: LLB02 IP65 LED Linear High Bay Lub Teeb, Tuam Tshoj Llb02 ip65 Garage LED Linear High Butre Manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Koj Tseem Yuav Zoo Li
-

HB01 UFO LED High Bay Lub Teeb
-

HB 02 5}} xyoo warranty Ip65 Zog Kev Zog Miniing Teeb Led Ufo High Bay Lub Teeb
-

HB03 Microwave Radar Sensor LED High Bay Lub Teeb
-

HB05 Muaj UFO HighBay Teeb Pom Kev Zoo
-

HB04 IP69K Rated LED Hloov Siab High Bay Lub Teeb
-

Llb03 Warehouse Kev Lag Luam & Muaj Lub teeb pom kev zoo LED Linear High Bay Lub Teeb
Xa kev nug







