LGL02 POST TOP LED vaj teeb
Muab lub zog -} txuag txoj rau fais fab {}} kua teeb pom kev zoo tuaj yeem pab koj ua cov nqi tseem ceeb ntawm koj cov nqi hluav taws xob.
Khoom Taw qhia
75W 100W 120W LED Luminaire thiab Thaj Teeb Pom Kev Zoo Tshaj Sab saum toj LED Vaj Teeb
Muab lub zog -} txuag txoj rau fais fab {}} kua teeb pom kev zoo tuaj yeem pab koj ua cov nqi tseem ceeb ntawm koj cov nqi hluav taws xob.
Kev ua yeeb yam zoo heev, lawv xa ib qho kev pom zoo thaum siv lub zog tsawg kawg nkaus.
Raws li zoo li pheej yig dua los khiav, lawv kuj muaj lub neej ntev dua li cov khoom lag luam ib txwm muaj.
Tsis tsuas yog qhov no tau ntxiv ntev ntev txo kev txij nkawm thiab hloov cov nqi hloov tsheb, nws kuj ua rau lawv muaj ntau puag ncig {{} tus phooj ywg tus phooj ywg.

| Qauv: | Enm - lgl 02 30} w / 50W / 80W / 100W |
| LEDs + Tsav Tsheb: | Brigelux / Samsung / Philips Leds + Mainwell / Chaw Tsav Tsheb |
| Luminous efficiency: | 150lm / w |
| CCT: | 2700-6500K |
| Nw / loj: |
7.5kg / L343 * W310 * H84mm |
| Interprest voltage: | 100-277VAC, 50 / 60HZ |
| Cri: | >80 |
| Beam Ange: |
60℃/ 90 degree, (symmetrical) 45 degree, hom2, hom2, Hom4 (asymmetrical) |
| IP Ntsuam Xyuas: | Ms65 |
| Warranty: | 5SIS |









Cim npe nrov: Lgl02 Post Sab saum toj LED vaj lub teeb, Tuam Tshoj LGL02 POST OT sab saum toj LED Garden Lub Vaj Chaw Tsim Khoom, Chaw muag khoom, Hoobkas
Koj Tseem Yuav Zoo Li
Xa kev nug












