Enm - ls04 OEM ODM IK08 LED Txoj Kev Teeb
Sab saum toj zoo tuag - Casting Aluminium lub cev, IK08 Txuj Ci;
SMD 3030 LED chips, 140-150lm / w;
Tuam dawb saib xyuas, npog tuaj yeem qhib los ntawm tes yooj yim;
Khoom Taw qhia
Nta
* Sab saum toj zoo tuag - caste casting txhuas lub cev, IK08 tus qauv;
* SMD 3030 LED chips, 140-150lm / w;
* Cuab yeej dawb txij nkawm, npog tuaj yeem qhib los ntawm tes yooj yim;
* Waterproof IP66 tsim, haum rau Damp & Ntub chaw;
* Ob lub teeb tsa: Ntsug & kab rov tav rau kev xaiv;
* Surge Kev Tiv Thaiv: Tshaj dhau 10KV, 20KV version kuj tseem muaj;
* Photocell / Sijhawm yog xaiv tau;
* Kev txuag kom zoo nkauj thiab txuag hluav taws xob;
* LM79 / LM80 / ies tshaj tawm cov ntaub ntawv;
* SAA, CE, C ~ - zuam, EMC, LVD, ROHS TSEG cov ntawv pov thawj;
* Plaub qhov ntev: qhov hnyav dua thiab qhov ntim me dua tuaj yeem pab cov neeg siv khoom thauj khoom thauj;
* 5 xyoo warranty, ntau tshaj 70,000 teev lithespan.

| Qauv: | Enm - ls 04 30 w / 60W / 60W / 1000W / 150W / 200W / 200W / 240W |
| LEDs + Tsav Tsheb: | Brigelux / Samsung / Philips Leds + Mainwell / Chaw Tsav Tsheb |
| Luminous efficiency: | 170lm / w |
| CCT: | 2700-6500K |
| Beam Ange: |
Hom2 / Hom3 / Hom5, 60/90 Qib |
| Interprest voltage: | 100-277VAC, 50 / 60HZ |
| Lub hwj chim tsim: | >0.9 |
| Khoom: | Aluminium & PC & Tempered Iav |
| LED Chav: | LM80 ntsuas rau 100,000 teev |
| Warranty: | 7yuav |
Cov Ntawv Thov
Ceg Ceg Txoj kev thiab txoj kev, txoj kev loj, cov plaub fab thiab cov tsev kawm, ua si, chaw ua si


Lub thawv

Cim npe nrov: Enm - ls04 OEM OD Lub Teeb, Suav LS04 OEM Odm IK08 LED Txoj Kev Lag Luam, Chaw muag khoom, Hoobkas
Koj Tseem Yuav Zoo Li
Xa kev nug













