Ss 01 4 g cctv tag nrho nyob rau hauv ib lub hnub ci coj teeb
Kev tiv thaiv tub sab ua haujlwm, siv tus xov tooj mus saib xyuas yog tias muaj cov invaders nyob ze koj lub tsev .
Ntau tus neeg siv kev txuas, Max 6 cov neeg siv txuas txuas ib txhij .
Ntse pir nrhiav kom tau, ua ntau qhov kaj tsis xws li yog kuaj neeg .
Khoom Taw qhia
Ntuas
1.}} anti-anti-anti-anti-anti-wb tus xov tooj los saib xyuas yog tias ib tug invaders nyob ze koj lub tsev .
2.} Cov neeg siv tau sib txuas, Max 6 cov neeg siv tau txuas nrog ib txhij.
{{03. Cov ntse PIR Nrhiav tau, ua ntau qhov kaj tsis xws caj yog yog kuaj neeg {}}
4.} Super ci ntsa iab sib xyaw ua ke Hnub ci LED Lub Teeb nrog High 4000 Lumens.
{{05.}} xyoo dhau los ntawm 5 xyoo ntev siv sia, siv nrog ruaj khov thiab muaj peev txheej muaj peev xwm thiab muaj peev xwm muaj peev txheej lithium {}}
6.} Lub zog txuag, 100% ci ci thaum pom neeg, yog tias tsis yog 30% {3}
| Qauv: | Enm - ss 01- 30 w / 60w / 60W / 80W / 1000W |
| Hnub ci Vaj Huam Sib Luag: | 50W / 80W / 110W / 110W / 120W / 150W 18V Monocrystalline Silicon |
| LEDs & Luminous efficiency: | Philips / Bridgelux / EPSitar LED Chips, 150lm / w |
| Roj teeb: | 12.8V 24ah / 36AH / 48AH / 722 Lithium ion |
| CCTV Koob Yees Duab: | 2 megapixel koob yees duab nrog 6mm lub lens, saib xyuas kaum ntse ntse 60 degree |
| Cov Ntaub Ntawv Lub Cev: | Tuag-casting Aluminium |
| Them hom thiab hnub ci them lub sijhawm: | MPT, 5-6 hrs |
| Hom hauj lwm: | WiFi / 4G |
| Nruab qhov siab: | 4~12M |
| IP kev ntaus nqi & Warranty: | IP65, 5Years |









Cim npe nrov: ss 01 4 g cctv Tag nrho cov hauv ib lub hnub ci LED txoj kev teeb, Tuam Tshoj yog txhua lub hnub ci
Koj Tseem Yuav Zoo Li
-

SS02A UFO Txhua-hauv-ib qho kev sib xyaw Hnub Ci Ded Txoj Kev Teeb
-

SS04 Economical Solar Led Txoj Kev Teeb
-

SS03 Philit Hnub Ci Led Txoj Kev Teeb
-

SS02B Suab Suab Sensor Tswj UFO Hnub Ci Txoj Kev Teeb
-

SS05 Bifacial Hnub Ci Led Txoj Kev Teeb
-

SS07 IP66 Sab Nraum Thoob Plaws Hauv Ib Lub Hnub Ci Txoj Kev Teeb
Xa kev nug




