LF04 LED Dej nyab teeb
Patented ntiag tug pwm, ua ke tuag tuag -}} nrum aluminium lub plhaub, zam thiab tsos thiab yooj yim.
Khoom Taw qhia
Nta
1. Patented ntiag tug pwm, sib xyaw ua ke tuag - nrum aluminium lub plhaub, zam thiab tsos thiab yooj yim.
2. Lub luminous e ffi ciency txog 180lm / w.
3. Professionist anti - heel ci tag nrho txiav: Luminous kaum sab xis 15℃/ 90℃/ 12℃/ 12℃/ 120 degree
4. T2M / T2M / 50 * 120 POLARED HLI / 30 * 90 POLARED MOB yog nyob ntawm xaiv.
{{0 {0} }/1/0V Dimming, Lub Sijhawm Tswj, Lub Teeb Induction, Lwm yam kev tswj hwm tau xaiv tau.
6. Loj tshav kub dissipation cheeb tsam, kom sov kub dissipation e ff ect, lub neej ntev ntawm lub teeb.
7. Kev kub siab tiv thaiv lub khob tempered iav, cov xim txheej txheem saum npoo, zoo heev corrosion.
8. Cov qib kev tiv thaiv ncav tau li IP67.
Cov khoom loj



Txhawb lub teeb teeb tsa

| Qauv: | Enm - lf 04 50} w / 100W / 150W / 300W / 300W |
| Inpution volt: | 100-277VAC, 50 / 60HZ (47V / 480V muaj thaum thov) |
| LEDs + Tsav Tsheb: | Bridgelux / Samsung / Philips Leds + Mainwell / Sosen / Driver |
| Luminous efficiency: | 180lm / w |
| Beam Ange: |
30 Degree / 60 Degree / 90 Qib / 12 Degree / T2M / T2M / T2M (POLARED HLUAS 50 * 120 DEGREE) |
| Cri: | >80 |
| Lub hwj chim tsim: | 0.9 |
| CCT: | 2700-6500K |
| IP Ntsuam Xyuas: | Ms67 |
| Warranty: | 5SIS |


Kev faib tawm nkhaus illuminance daim duab

Teeb Duab

Kev tsim

Cim npe nrov: LF04 LED Dej ROJ TEEB, Tuam Tshoj LF04 LF04 LF04 LED Dej nyab teeb pom kev tsim khoom, chaw muag khoom, Hoobkas
Koj Tseem Yuav Zoo Li
Xa kev nug















