HB03 Microwave Radar Sensor LED High Bay Lub Teeb
5.8G Radar Induction, lub teeb rau tib neeg los, thiab lub teeb tawm lossis me ntsis ci ntsa iab thaum tib neeg tawm mus, (ci ntsa iab tau kho). Qhov Induction nrug yuav tuaj yeem hloov kho (2-12 meters).
Khoom Taw qhia
5.8G Radar Induction, lub teeb rau tib neeg los ntawm tib neeg, thiab lub teeb tawm lossis me ntsis ci ntsa iab thaum tib neeg tawm mus,
(ci ntsaatness hloov tau). Qhov Induction nrug yuav tuaj yeem hloov kho (2-12 meters).
Lub teeb tswj cov rhiab siab tau hloov tau. Ncua sij hawm thiab hwj huam hloov tau. Sawv luv lub hwj chim thiab sijhawm kho tau.

Khoom nta
1. Lub microwave sensor siv nrog RC-01 kom txuas ntxiv cov kev ua haujlwm sensor.
2. Kev tswj chaw taws teeb siv CR2025 roj teeb.
3. Kev tswj chaw taws teeb ntau yam: 10 metres (hauv tsev siv).
4. Lub teeb sib txuas nrog microwave sensor yuav nyem ib zaug tom qab tau txais cov chaw taws teeb tswj lub teeb liab los qhia cov teeb liab.



| Qauv: | Enm - hb 03 -100}} w / 150w / 200W / 2400W |
| LEDs + Tsav Tsheb: | Philips / Samsung / Bridgelux LEDs + Mainwell / Setosen / Lifud Tsav Tsheb |
| CCT: | 2700-6500K |
| Luminous efficiency: | 160lm / w |
| Beam Ange: | 45 ~ 120 degree |
| Ntsev Tshuaj Kuaj: | >1000hours |
| Inpution volt: | 100-240 / 277VAC, 50-60HZ |
| Vaj Tsev Al thiab iav: | Aluminium thiab tempered iav lossis anti UV PC |
| IP Ntsuam Xyuas: | Ms65 |
| Warranty: | 7yuav |

Cov Ntawv Thov


Cim npe nrov: HB03 Microwave Radar Rador LED High Bay Lub Teeb, Tuam Tshoj HB03 Microwave Radar Manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Koj Tseem Yuav Zoo Li
-

HB01 UFO LED High Bay Lub Teeb
-

LLB01 Muaj LED Linear High Bay Lub Teeb
-

HB 02 5}} xyoo warranty Ip65 Zog Kev Zog Miniing Teeb Led Ufo High Bay Lub Teeb
-

HB05 Muaj UFO HighBay Teeb Pom Kev Zoo
-

HB04 IP69K Rated LED Hloov Siab High Bay Lub Teeb
-

Llb03 Warehouse Kev Lag Luam & Muaj Lub teeb pom kev zoo LED Linear High Bay Lub Teeb
Xa kev nug





