HB05 Muaj UFO HighBay Teeb Pom Kev Zoo
Qauv: Enm - hb 05 -100} w / 150w / 240W
LEDs + Tsav Tsheb: Samsung / Samsung / Bridgelux LEDs + Mainwell / Somat / Lifud Tsav Tsheb
CCT: 2700-6500K
Khoom Taw qhia
| Qauv: | Enm - hb 05 -100} w / 150w / 200W / 200W / 240W |
| LEDs + Tsav Tsheb: | Philips / Samsung / Bridgelux LEDs + Mainwell / Setosen / Lifud Tsav Tsheb |
| CCT: | 2700-6500K |
| Luminous efficiency: | 160lm / w |
| Beam Ange: | 60℃/ 90℃/ 120 degree |
| Lens: | Matte nto lossis siab pob tshab PC (Yeem) |
| Inpution volt: | 100-240 / 277VAC, 50-60HZ |
| Vaj Tsev Al thiab iav: | Aluminium thiab tempered iav lossis anti UV PC |
| Cov Haujlwm: | 0-10v Dimmable, Dali Drwmable, Sensor, Duab Sensor, ZigBee thiab lwm yam |
| IP kev ntsuam xyuas thiab warranty: | IP65, 7 xyoo |






Cim npe nrov: HB05 Industrial UFO HighBay Teeb Pom Kev Zoo, Tuam Tshoj HB05 Industrial UFO HighBay teeb pom kev, lwm tus neeg, Hoobkas
Koj Tseem Yuav Zoo Li
-

HB01 UFO LED High Bay Lub Teeb
-

LLB01 Muaj LED Linear High Bay Lub Teeb
-

HB 02 5}} xyoo warranty Ip65 Zog Kev Zog Miniing Teeb Led Ufo High Bay Lub Teeb
-

HB04 IP69K Rated LED Hloov Siab High Bay Lub Teeb
-

Llb03 Warehouse Kev Lag Luam & Muaj Lub teeb pom kev zoo LED Linear High Bay Lub Teeb
-

LLB02 IP65 LED Linear High Bay Teeb
Xa kev nug







