LgR01 Kev Tshaj Tawm Sab Saum Toj LED Vaj Teeb
Tuag nrum txhuas lub tsev, tswj zoo heev rau kev tswj hwm thaum lub sijhawm ua haujlwm. Honeycomb nyob rau sab saum toj nce thaum tshav kub radiating cheeb tsam +- ndour fins ncig lub teeb ib ncig ntawm lub teeb ib ncig ntawm lub teeb ib ncig ntawm lub teeb ib ncig ntawm lub teeb ib ncig ntawm lub teeb ib ncig ntawm lub teeb ib ncig ntawm lub teeb ib ncig ntawm lub teeb ib ncig ntawm lub teeb ib ncig ntawm lub teeb ib ncig ntawm lub teeb ib ncig ntawm lub teeb ib ncig ntawm lub teeb ib ncig ntawm lub teeb ib ncig ntawm lub teeb ib ncig ntawm lub teeb ib ncig ntawm lub teeb ib ncig ntawm lub teeb ib ncig ntawm lub teeb ib ncig ntawm lub teeb ib ncig ntawm lub teeb ib ncig ntawm lub teeb ib ncig ntawm lub teeb ib ncig ntawm lub teeb ib ncig ntawm lub teeb ib ncig ntawm lub teeb ib ncig ntawm lub teeb ib puag ncig lub teeb.
Khoom Taw qhia
Cov txiaj ntsig loj ntawm peb cov teeb lub vaj teeb
Tuag nrum txhuas lub tsev, tswj zoo heev rau kev tswj hwm thaum lub sijhawm ua haujlwm.
Honeycomb nyob rau sab saum toj nce Thaum tshav kub kub radiating cheeb tsam + - ndour fins ncig lub teeb ib ncig ntawm lub teeb ib ncig ntawm lub teeb ib ncig ntawm lub teeb ib ncig ntawm lub teeb ib ncig ntawm lub teeb ib ncig ntawm lub teeb ib ncig ntawm lub teeb ib ncig ntawm lub teeb ib ncig ntawm lub teeb ib puag ncig lub teeb.
Kev Tshaj Lij IP65 Ntsuas yog qhov tsim nyog rau sab nraum zoov qhov chaw ntub dej.
Zoo SMD 3030 6 v LEDs Muaj 2700K-6000K.
Tau tshaj nrog tus qauv 2 3 / 8 "thiab 3".
| Qauv: | Enm - lgl01-60W / 100W / 150W / 200W / 200W / 240W |
| LEDs: | Lumileds SMD 3030 LED |
| Tus Tsav Tsheb: | Tus txiv neej / meudwell |
| Cri: | >80 |
| CCT: | 2700K-6500K |
| Khoom: |
Aluminium Khoom |
| Teeb tau zoo: | 150lm / w |
| Beam Ange: | 60℃/ 90℃/ 130 degree |
| IP Ntsuam Xyuas: | Ms65 |
| Warranty: | 5SIS |

100W LED Tso Cai Ncej Lub Teeb Hloov 300W HPS
150W LED Ncej Ncej Lub Teeb Hloov 400W HPS
200W LED Tso Cai Ncej Lub Teeb Hloov 500W HPS

Cov Ntawv Thov
Nrov siv nyob rau hauv lub vaj, mev, kev, hloov Pa Cov Phab Ntsa Cov Packs, Phab Ntsa Teeb thiab Dej nyab


Cim npe nrov: Lgl01 Tshaj Tawm LED Vaj Teeb Lub Vaj, Tuam Tshoj Vall01 Sab saum toj LED Garden Lub Teeb Chaw Tsim Khoom, Chaw muag khoom, Hoobkas
Koj Tseem Yuav Zoo Li
Xa kev nug















