LED Pendant Teeb
Qauv: Enm-LLP 30W / 40W / 50W / 50W / 60W
LEDs + Tsav Tsheb: EPSITAR / San'an Leds + Lifud / Ua Haujlwm Tsav Tsheb
Luminous efficiency: 135lm / w
Khoom Taw qhia
| Qauv: | Enm-LLP 30W / 40W / 50W / 50W / 60W / 80W |
| LEDs + Tsav Tsheb: | Epsitar / San'an Leds + Lifud / Ua Haujlwm Tsav Tsheb |
| Luminous efficiency: | 135lm / w |
| CCT: | 2700-6500K |
| Raj ntev: |
2ft, 3ft, 4ft, 6ft, 8ft |
| Interprest voltage: | 100-277 por, 50 / 60Hz |
| Cri: | >80 |
| Beam Ange: | 120 Qib |
| Khoom: | Aluminium + PC |
| Warranty: | 3years |
Lub teeb LED yog qhov ua tau zoo, hloov tau thiab cov qauv kev xaiv thiab tshem tawm / Pendant Systems muaj .
Indirect / ncaj qha teeb pom kev zoo feem ntau pom zoo rau cov chaw muaj siab ({feathed} feathish ua tiav cia rau hauv qhov chaw .
Nrog ua tib zoo tsim cov ntsiab lus, lub ntsiab lus Luminaire tso cai rau kev tsim cov qauv tsis tseem ceeb {}}
Qhov kev yoog tau zoo li cas tawm lub teeb ua haujlwm ntxiv cov cim rau chaw ua haujlwm, chav kawm, chav ua si thiab ntau.
Cov lus qhia








Cim npe nrov: LED Pendant Teeb, Tuam Tshoj coj pendant teeb chaw tsim tshuaj paus, lwm tus neeg, Hoobkas
Koj Tseem Yuav Zoo Li
Xa kev nug














