LS06 Ntse Ntse LED Street teeb kev teeb tsa kev tswj nrog Zhaga / Nema / photocell
Siv cov siab ci SMD3030 lossis SMD5050.
Adopts ua ke tsim los ntawm cov cua sov lub dab dej thiab teeb lub tsev. Tus LED yog ncaj qha txuas nrog sab nraud casing, thiab ramdissipation feat hloov lub teeb ci kom ceev, uas nco ntsoov ua kom lub neej ua kom ceev ceev 50,000 teev ntawm txoj kev teeb LED Street.
Khoom Taw qhia
LS06 Series Sab Nraum Zoov Chaw nres tsheb ntse lub teeb tswj nrog Zhaga / Nema / photocell sock Street LED Txoj Kev Teeb
Nta
1. Siv lub siab kaj siab SMD3030 lossis SMD5050.
2. Adopts ua ke tsim los ntawm cov cua sov lub dab dej thiab teeb lub tsev. Tus LED yog ncaj qha txuas nrog sab nraud casing, thiab tshav kub
FINSIPATION FINs hloov lub teeb ci kom ceev ceev, uas nco ntsoov ua kom lub neej 50,000 teev ntawm txoj kev teeb LED Street.
3. Lub teeb vaj tse yog ua los ntawm tuag {{1} Castting nyem, thiab tus qauv tsav dav hlau ua tau zoo, waterproof thiab plua plav. Lub luminaire saum npoo yog nrog UV - res} ove} {} Kev Kho Corrosive, thiab Luv Luminaire Ua tau raws li IP66.
4. Nws tau npaj cov qauv DC12 tuag - castectioning txhuas, uas yog ib puag ncig phooj ywg thiab muaj kuab paug {3} pub dawb. Nws tsis muaj cov txhuas, mercury thiab lwm cov kuab paug, thiab tsis muaj kuab paug rau ib puag ncig.
Cov lus qhia
| Qauv: | Enm - ls 06 50} w / 75w / 100W / 2400W / 300W / 400W |
| LEDs + Tsav Tsheb: | Brigelux / Samsung / Philips Leds + meanwell / Sucosed / ua Brancer |
| Luminous efficiency: | 190lm / w |
| CCT: | 2700-6500K |
| Beam Ange: |
Hom2 / hom3 / hom3 |
| Interprest voltage: | 100-277VAC, 50 / 60HZ |
| Lub hwj chim tsim: | >0.9 |
| Tenon ncej / Adapter: | rau 60/50/45 hli ncej |
| LED Chav: | LM80 ntsuas rau 100,000 teev |
| Warranty: | 7yuav |
Qho loj

Cov ntsiab lus

Qib siab

Waterproof Powerable Valve

Lub plhaub tuaj yeem qhib nrog txhais tes liab qab rau kev saib xyuas

Lub teeb caj npab tuaj yeem hloov kho 180 degrees

Muab cia


Cov Ntawv Thov

Cim npe nrov: LS06 Txawj Ntse LED Street Kev tswj hwm nrog Zhaga / Nema / photocell, Tuam Tshoj LS06 Worder Manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Koj Tseem Yuav Zoo Li
Xa kev nug











